Studijní koordinátor Praha

Plat: 34 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Očekáváme:

* Pozitivní osobnost se zájmem o práci a týmového hráče.

* Vzdělání - minimálně SŠ s maturitou.

* Angličtina alespoň na úrovní B1 - mírně pokročilí.

* Praktické zkušenosti z oblasti administrativy zdravotnictví velkou výhodou.

* Komunikativnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, vlastní aktivita a samostatnost, schopnost respektovat týmové požadavky.

* Dobrá znalost MS Office.

* Výborné organizační schopnosti a sebereflexe.

Nabízíme

* Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní a zavedené společnosti.

* Možnost realizace v dynamicky se rozvíjejícím odvětví.

* Podporu z řad týmu profesionálů.

* Příjemné pracovní prostředí.

* Motivující finanční ohodnocení.

Místo:Praha 10
Typ úvazku:Plný
Typ smlouvy:smlouva na dobu neurčitou
Nástup ihned nebo dohodou.
Nástupní plat 30.000,- Kč

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta obsazujeme pracovní pozici

STUDIJNÍ KOORDINÁTOR

Popis práce:

* Koordinace úkolů v konkrétních klinických studií.

* Pravidelná kontrola klinických studií.

* Spolupráce a komunikace napříč celým týmem, který realizuje klinické studie.

* Komunikace se zadavateli klinických studií.

* Vyhodnocování úspěšnosti.

* Součinnost při náboru do klinických hodnocení.

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.