Práce ve výrobě /Německo/ Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ochota dále se rozvíjet a chuť učit se novým věcem
- znalost německého jazyka výhodou (alespoň základy)
- zkušenosti ve výrobě výhodou
- manuální zručnost

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na německou pracovní smlouvu
- zajištění ubytování (příspěvek na ubytování cca 150 - 250 euro)
- mzda od 10 - 14 euro/h
- příspěvky za práci v sobotu 25 euro
- pracovní oblečení zdarma
- jistota výplatního termínu
- podpora při vyřizování veškerých dokumentů k přihlášení pobytu a dalších záležitostí
- denní podpora našeho koordinátora

Náplň práce

Pro našeho významného zahraničního klienta přijmeme do svého týmu pracovníky/ce do výroby.

Nabídek máme více, nejčastěji nabíráme pro lokality Bavorsko poblíž českých hranic, konkrétně Amberg a Losaurach a Aicha Vorm Wald. Staňte se součástí výroby aut světových značek jako je VW, Mercedes, Audi.

Kontakt

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Manuvia ČR   739368402

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. organizační složka (IČ 01734920) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.