IT technik (možnost i zkrácený úvazek) Hliňany

Lokalita pracoviště: Hliňany, Ústecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme nového kolegu/kolegyni na IT podporu, který/á se bude starat o to, aby uživatelé mohli pracovat. Tzn. budeš instalovat HW a SW, obsluhovat IT helpdesk, řešit technické problémy, spravovat síťovou infrastrukturu i informační systém a budeš podpora pro uživatele. Když se budeš chtít dále rozvíjet, umožníme ti to!

Chceme od tebe všeobecný přehled o IT a touhu se v této oblasti dále rozvíjet. Dále ŘP sk. B a zákaznický přístup a komunikativnost (budeš denně komunikovat s koncovými uživateli).

A proč právě k nám?
- Nabízíme samostatnou a zajímavou práci.
- Naučíme tě to, co ti žádná škola nedá.
- Dostaneš telefon, notebook.
- Dále budete moci využít  firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, a další).

Co ty na to? Přidáš se do našeho týmu?

Bližší informace získáš při osobním setkání. Stačí, když pošleš životopis a já se ti ozvu s dalším postupem.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová   606094229

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace