Line Process Engineer Hradec Králové

Plat: 80 000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ technického směru, předchozí zkušenost na obdobné pozici (praxe ideálně cca 5 let a více, ale dovedeme si představit, že by pozici za naší pomoci časem zvládl i šikovný absolvent popř. junior), aktivní AJ (písemně i ústně), týmový hráč s analytickým myšlením a komunikačními dovednostmi, ŘP sk. „B“ (aktivní řidič)

Nabízíme


* práce v úspěšné nadnárodní společnosti

* finanční ohodnocení cca od 70tis. Kč dle zkušeností

* možnost dalšího vzdělávání – jazykové kurzy, odborná školení

* zaměstnanecké bonusy

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

Náplň práce


* Budete mít na starosti jednu z výrobních linek, o kterou se budete starat.

* Budete mít zodpovědnost za technický stav dané výrobní linky a jeho zlepšování.

* Vaším úkolem bude navrhovat řešení různorodých procesních a technických problémů a budete mít na starosti rovněž jejich následnou realizaci. Tématem takových projektů je například úprava navádění bočních pásek, návrh a instalace nové plošné profilace, zlepšení odsávání kovových špon, apod.

* Budete provádět procesní analýzu a navrhovat možnosti zlepšení včetně konkrétních návrhů technického řešení.

* Za schválená řešení budete poté mít odpovědnost za jejich realizaci, tedy dodržení časového a finančního rámce.

Kontakt

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Personal Consult s.r.o. (IČ 27538958) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.