Právník junior – vhodné i pro absolventy Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Magisterský titul v oboru právo (ukončené pětileté vysokoškolské vzdělání)
Dobré komunikační schopnosti
Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Outlook, Codexis)
Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Praci na HPP na 1 rok poté na dobu neurčitou
Odpovídající mzdové ohodnocení
Pracovní doba 40hod/týdně
5 týdnů
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky
Vstup na koupaliště Petynka a sportovní areály spravované Sneem
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Praha 6

Náplň práce

Agenda veřejných zakázek - právní podpora a úkony v rámci zadávání veřejných zakázek ve smyslu zákona č. 134/2016 Sb.
Právní podpora při realizaci předmětu zakázek (např. reklamace vad díla, podpora investičního a Správního oddělení, tvorba a aktualizace vzorových zadávacích dokumentací)
Agenda registru smluv - úkony týkající se zveřejňování a anonymizace smluv
Agenda GDPR - kontrola ochrany osobních údajů uvnitř i vně společnosti

Kontakt

KANDIDÁTI s.r.o.

169 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Červená   774 462 206

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KANDIDÁTI s.r.o. (IČ 04579224) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.