Pracovníci úklidu Nový Jičín

Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

spolehlivost
pracovní flexibilitu
trestní bezúhonnost
dobrý zdravotní stav
pracovitost

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
pravidelný měsíční příjem

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude úklid ordinací lékařů, čekáren, kanceláří, společných prostor a sociálních zařízení. Začátek úklidu po 14.00 v pracovní dny. Jedná se o úvazek na 4 hod/denně a 7 hod/denně.

Kontakt

D.I. SEVEN, a.s.

150 00 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Hubinská   602 489 981

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost D.I. SEVEN, a.s. (IČ 63077337) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.