Specialista investičního bankovnictví Praha

Plat: 65 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vysokoškolské vzdělání ve financích/ekonomice
* Znalost VBA, SQL a MS Excel na velmi dobré úrovni
* Ideálně znalost základních poskytovatelů dat - Reuters/Bloomberg/MarkIT
* Skvělá znalost angličtiny (C1)
* Znalost investičního bankovnictví a systém oceňování měnových produktů
* Skvělé analytické schopnosti
* Schopnost řešit problémy

Nabízíme

* Možnost práce v atraktivní bankovní instituci
* Nástup ihned, nebo dohodou
* Skvělé finanční ohodnocení
* Možnost rozvoje a plné zaučení
* Aktivní využití angličtiny
* Skvělá dopravní dostupnost
* Zajímavé benefity (30dní dovolené, dny sick days, cafeterie, připojištění)

Náplň práce

Hledáme sympatické a nadšené lidi, kteří se chtějí věnovat investičnímu bankovnictví a rozjet v tomto oboru kariéru. Máte dobrou znalost oboru? Chcete být důležitým článkem významné bankovní instituce? Pak neváhejte a pište! Ráda s Vámi vše proberu!
Hledáme sympatické a komunikativní kandidáty pro práci v investičním bankovnictví. Zajímaly Vás někdy dluhopisy, nebo systém oceňování finančních instrumentů v rámci společnosti? Chtěli byste se stát nedílnou součástí známé a renomované bankovní společnosti? S námi dostanete šanci! Budete dělat controlling front office, ověřovat platnost veškerých obchodů, oceňovat měnové produkty a zjišťovat situaci na trhu s pomocí informačních médií typů Reuters, Bloomberg, atd... Také budete každý den komunikovat s různými týmy napříč společností.

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Pondělíčková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.