Technik zodpovědný za kompresní stanici okres Tábor

Plat: 38 000 Kč
Lokalita pracoviště: okres Tábor, Jihočeský
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ v oboru elektro
* 1 rok praxe jako elektrikář
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6
* Řidičský průkaz sk. B
* Ochota pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu (po ročním zaučení)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 3 sick days + 1 den volna navíc
* V 1. půl roce je pracovní doba od 7 do 15 hodin
* Možnost navýšení mzdy až do výše 38.000 Kč
* Flexipassy, Multisport karta
* Stravenky v hodnotě 100 Kč
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí

Náplň práce

Jste elektrikář a hledáte změnu? Nabízíme zaučení na pozici technika kompresní stanice. První rok je mzda 32 500 Kč a po roce se zvyšuje do výše 35 000 - 38 000 Kč.
* Zaučení na pozici
* Zodpovědnost za řízení provozu kompresní stanice
* Obsluha technologického zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy
* Rozhodování o použitých postupech

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Hlavatá  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.