Researcher/ Recruitment Consultant Praha

Plat: 45 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* zájem proniknout do HR
* znalost anglického jazyka na středně pokročilé - komunikativní úrovni
* výborné komunikační dovednosti
* proaktivita a schopnost pracovat v týmu
* smysl pro humor

Nabízíme

* možnost pracovat na hlavní i zkrácený úvazek
* být u rozvoje nového projektu
* možnost profesního růstu
* motivující bonusy
* flexibilní pracovní dobu
* možnost home office
* stravenky
* 3 dny sick days
* notebook
* mobilní telefon
* školení
* kanceláře v centru Prahy

Náplň práce

Nemáš ještě žádné zkušenosti z HR a rád/a bys nastartoval/a kariéru v oblasti personalistiky?

Aktuálně hledám novou posilu do divize Retailu & Marketingu! Hledám někoho aktivního, dravého, kdo má chuť se učit a práce pro něj bude také zábavou.
* vyhledávání vhodných kandidátů za pomoci pracovních portálů
* aktivní oslovování telefonicky a nebo emailem
* vypracování a správa inzercí
* administrativa,
* práce s interní databází
* spolupráce s celým týmem

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Krajdlová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.