Seniorní komplexní účetní s angličtinou Praha

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenosti z externí účetní společnosti nebo velké společnosti, kde jste získal/a zkušenosti se zpracováním účetnictví více dceřiných firem
* Zkušeností s komplexním účetnictvím (daňové přiznání, DPH, dobropisy, ideálně i skladové hospodářství, účetní uzávěrky)
* Komunikativní angličtina na úrovni alespoň B1+
* Velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu
* Znalost účetních programů Pohoda, Pamica, Tax nebo obdobných programů
* Schopnost práce s velkým objemem dat
* Samostatnost, zodpovědnost, preciznost a svědomitost

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Sick days
* 13. i 14. plat
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost home office
* Jazykové kurzy
* Různá školení
* Kvalitní a moderní vybavení (počítače, telefony, softwary)
* Příjemné pracovní prostředí rodinné firmy, přátelský kolektiv, vlídný přístup
* Pracovní úvazek na dobu neurčitou

Náplň práce

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí na trhu průběžně hledá spolehlivou, samostatnou a zkušenou komplexní účetní/ho.
* flexibilní pracovní doba - možnost pracovat například 6 hodin ve společnosti a 2 hodiny z domova
* Práce na OSVČ v externí účetní společnosti, která nabízí klasické benefity (dovolená, sick days, jazykové kurzy a další)
* Práce v přátelském menšího týmu účetních
* Zpracovávání komplexního účetnictví včetně daní
* Občasná návštěva klientů
* Zpracování účetních uzávěrek

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Hlavatá  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.