Dispečer - pokladní (Hostivice), Pivovary Lobkowicz Group, a.s.

Lokalita pracoviště: Hostivice, Středočeský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
Schopnost rychle se učit novým věcem
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, logické myšlení
Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook,…)
Místo bydliště v dojezdové vzdálenosti
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

Nabízíme
Zázemí stabilní společnosti
Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu/8 h denně
Motivační finanční ohodnocení
Další možnosti seberealizace a osobního růstu
Týden dovolené navíc
Další zaměstnanecké benefity (slevy na vlastní výrobky…)

Náplň práce

Náplň práce
Vedení tržbové pokladny (příjem a výdej hotovosti)
Komunikace s oddělením distribuce, s řidiči, s obchodními zástupci
Řešení reklamací (tvorba dobropisů)
Kontrola dostupnosti výrobků na skladu
Řádné vedení veškeré skladové administrativy
Zadávání objednávek do systému
Tvorba přepravních dokladů

Kontakt

Pivovar Protivín, a.s.

398 11 Protivín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Pivovar Protivín, a.s. (IČ 26025248) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.