Skladník s VZV 140 až 170 Kč/hod Pavlov

Plat: 27 710 Kč
Lokalita pracoviště: Pavlov, Středočeský
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do skladu logistické společnosti hledáme spolehlivé skladníky na manipulaci s vysokozdvižným vozíkem (retrák).

Náplň práce: vykládka kamionů, kontejnerů, manipulace s VZV (retrák), práce se čtečkou

Termín práce: ranní, odpolední a noční směny, které se střídají v pravidelných intervalech po týdnu

Čas práce: ranní směny (pondělí až pátek 6:00-14:00), odpolední směny (pondělí až pátek 14:00-22:00) a noční směny (neděle až čtvrtek 22:00-6:00)

Místo práce: Pavlov u Prahy

Požadujeme:
- Plnoletost
- Pečlivost a spolehlivost
- Pravidelná docházka
- Zkušenosti s VZV

Nabízíme:
- Fixní odměna 140 Kč/hod + příspěvek na vlastní dopravu 16Kč/hod + variabilní složka 14Kč/hod
- Dlouhodobá spolupráce
- Smlouva DPP
- Výplata 1x týdně

Kontakt

PROPLUSCO GROUP s.r.o.

160 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PROPLUSCO GROUP s.r.o. (IČ 03786404) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.