Technik řídících systémů budov Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického směru
- pokročilá znalost programů MS Office
- zodpovědnost, samostatnost, preciznost
- zájem o problematiku systémů inteligentních budov, ochota učit se
- komunikační a organizační schopnosti
- ř.p. skupiny B
- osvědčení dle §6 vyhlášky 50/1978 sb. výhodou
- předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

- práce na plný nebo částečný úvazek v prostředí stabilní české společnosti
- motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci
- flexibilní pracovní doba
- úvodní zaškolení a další odborný rozvoj
- přátelský kolektiv a příjemné prostředí
- příspěvek na stravování

Budete pracovat v týmu zkušených techniků, projektantů a SW inženýrů. Získáte příležitost k osobnímu a profesnímu růstu.

Náplň práce

Na pozici technika budete pracovat na projektech vývoje, implementace a servisu řídících systémů budov a vizualizačních programů. Vaší pracovní náplní bude zejména:
- základní konfigurace řídících a technologických systémů
- konfigurace uživatelského SW operatorských rozhraní a informačních serverů
- návrh, zpracování a servis HW řešení
- komunikace se zákazníky
Zaměstnavatel nabízí zaškolení, pozice je vhodná i pro absolventy a studenty škol technického směru.

Kontakt

G.O.T. Consulting s.r.o.

Praha 3
ČR

Kontaktní osoba:
MUDr. Pavel Mokrejš   +420 602 452 836

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost G.O.T. Consulting s.r.o. (IČ 25083996) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace