Manažer logistiky (z41719) Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

Předchozí zkušenosti z řízení logistiky ve strojírenské nebo podobné firmě většího rozsahu s pobočkou v zahraničí

Plynulá komunikace v angličtině slovem i písmem, němčina podmínkou - komunikativní znalost

Práce s počítačem (MS Office – znalost)

ŘP skupiny B

Schopnost orientace v ekonomických výkazech, v obchodním právu

Přirozená autorita, silné komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti. Strategické a analytické myšlení, schopnost motivovat druhé i sebe sama. Manažerské dovednosti, organizační schopnosti. Flexibilní osobnost s aktivním přístupem, samostatnost, ochota cestovat.

Nabízíme

perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě

možnost seberealizace – odborný a profesní růst

odpovídající platové ohodnocení

vzdělávací a jazykové kurzy pro vybrané funkce

příspěvek na stravování

Náplň práce

Manažer je zodpovědný za strategické řízení a centralizaci logistiky v rámci skupiny za nastavení systému skladování, nákladovou optimalizaci logistiky, sjednocení a zefektivnění dopravy od dodavatelů, ze skladu do výroby, mezi sklady atd., za nastavení skladových procesů, monitoruje a analyzuje trh a dodací podmínky. Komunikuje s podřízenými na pracovištích v různých lokalitách v ČR i v Německu.

Kontakt

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Barlett & Cenbright s.r.o. (IČ 28432029) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.