Mzdová účetní Praha

Plat: 40 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

*pokročilá znalost HELIOS GREEN
*pokročilá znalost legislativy mzdové problematiky
*minimálně 5 let praxe ve zpracování mzdové agendy
*znalost problematiky exekucí a insolvencí
Technické znalosti
*pokročilá znalost excelu
*pokročilá numerická způsobilost

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

*práci v moderní společnosti
*samostatná kancelář
*odpovídající ohodnocení, firemní benefity

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Základní)

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova

Místo pracoviště Obec Hostivice
okres Praha-západ, Středočeský kraj

Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis na adresu ci18@kariera.eu.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici
MZDOVÁ ÚČETNÍ se znalostí HELIOS GREEN

Co vás čeká

*kompletní zajištění zpracování mezd a mzdové agendy 300 zaměstnanců
*kompletace podkladů pro výpočet mezd, včetně evidence docházky
*statistické přehledy pro vedení společnosti
*evidence stravenek, stravenkových karet, penzijního připojištění
*odpovědnost při kontrolách státních institucí

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.