Provozní manažer úklidu, Mladá Boleslav a okolí

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Zkušenosti s řízením komunálních služeb či úklidového provozu výhodou
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Praxe s vedením většího týmu (desítky pracovníků)
- Organizační schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- Řidičský průkaz sk. B – denní jízdy v rámci svěřeného okruhu zakázek

Nabízíme

Nabídneme vám

- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Stravenky
- Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
- Automobil i k soukromému využití
- Čtyři dny placeného volna ročně navíc
- Práce na jednosměnný provoz
- Férový přístup nadřízených
- Zázemí velké stabilní společnosti s rodinnou atmosférou

Náplň práce

Co vás čeká

- Vedení a motivace většího týmu pracovníků komunálních služeb a úklidu (sekání trávy, venkovní úklid, strojní zametání, zimní údržba, péče o zeleň, apod.)
- Realizace úkolů a řešení operativních akcí ve svěřených objektech
- Zodpovědnost za vozový park komunální techniky
- Administrativa spojená s chodem zakázky
- Denní komunikace se zákazníky

Kontakt

ATALIAN CZ s.r.o.

158 00 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Schwarz  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ATALIAN CZ s.r.o. (IČ 25059394) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.