Geolog / Geoložka Králův Dvůr

Lokalita pracoviště: Králův Dvůr, Středočeský
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro atraktivního zaměstnavatele, který se zabývá těžbou písků, štěrkopísků, kamene a výrobou souvisejících materiálů, hledáme kandidáty na pozici Geolog/Geoložka. Tato pracovní příležitost je vhodná pro absolventy bez praxe a pro ženy. Zaměstnavatel nabízí nadstandardní pracovní podmínky a plné zaškolení v Čechách a v Německu. Společnost je stabilní a nabízí dlouhodobé perspektivní zaměstnání.

Ideální kandidát má VŠ vzdělání se zaměřením na geologii, mineralogii, chemii, hornictví apod. praxe není požadována, absolventi budou plně zaškoleni.
Ostatní požadavky:
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
- Dlouhodobou práci u stabilního a perspektivního zaměstnavatele
- Zaškolení a stálý odborný růst
- Nadprůměrné mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Služební vůz a další benefity
- Domovské pracoviště nedaleko Prahy, možnost podpory relokace kandidátů

Náplň práce

Na této pozici povedete malý tým manuálních pracovníků.
Vaším úkolem bude zejména:
- Provádění průzkumu lokalit včetně akvizice pozemků
- Provádění zkoušek kameniva
- Kontrola a testy hotových produktů
- Rekultivační práce
- Dozor nad převozem materiálů, vedení dokumentace
- Povolovací řízení
- Těžařské odpisy ložisek
- Evidence pozemků

Kontakt

G.O.T. Consulting s.r.o.

Praha 3
ČR

Kontaktní osoba:
MUDr. Pavel Mokrejš   +420 602 452 836

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost G.O.T. Consulting s.r.o. (IČ 25083996) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.