Přijímací technik Zápy

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Zápy, Středočeský
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno před minutou

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovaným dealerem značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra na Praze-východ vhodného kandidáta na pozici Přijímací technik.

Náplň práce:

* Komunikace se zákazníky
* Zpracování zakázek servisu – normování, příprava k fakturaci
* Práce s katalogem náhradních dílů
* Práce s katalogem časových norem výrobce
* Vedení týmu mechaniků, komunikace se zaměstnanci

Požadujeme:

* SOU/SŠ vzdělání technického směru
* Praxi automechanika, nebo přijímacího technika v oboru
* Trestní bezúhonnost
* Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivý přístup k práci

Nabízíme:

* Práce na HPP
* Zázemí stabilní české společnosti
* Motivační platové ohodnocení začínající od 38.000,- Kč
* Nástup možný ihned
* 5 týdnů dovolené
* Dotované závodní stravování
* Jazykové kurzy, odborná školení
* Výhodný zaměstnanecký operativní leasing, sleva na firemní výrobky
* Zaměstnanecké peněžní dary u příležitosti významných životních událostí
* Místo výkonu: Praha-východPokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

NabízímeFiremní benefity:
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování

Kontakt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. (IČ 28254104) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.