Obchodník Domažlice

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Domažlice, Plzeňský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenost s prodejem zemědělské techniky, stavebních strojů či nákladních vozů? Nebo chcete rozjet kariéru v tomto oboru?
Máme příležitost právě pro Vás! Čtete dál!

Co na Vás čeká?
- prodej zemědělské techniky
- portfolio klientů, o které se budete starat
- akvizice nových zákazníků
- návrhy řešení na míru zákazníkovi

Proč se Vám tam bude líbit?
- služební vůz
- flexibilní pracovní doba
- provize z prodeje

Je pro Vás nabídka zajímavá? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

CIE development s.r.o.

Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Neumannová   725 904 808

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost CIE development s.r.o. (IČ 04990587) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.