IT Support Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* At least one year of experience in similar position
* IT skills - MS Windows, MS Office, SW and HW support
* Basic Windows server knowledge – (services like DNS, DHCP, Active Directory)
* Basic MS Exchange skills
* Languages: C1 or better English, Russian is an asset
* Good interpersonal skills - (teamwork, communication skills)
* Work permit for Czech Republic or European citizenship

Nabízíme

* Up to 20 days of vacation and sick days
* Flexible work time
* An international working environment with numerous types of career growth opportunities
* Involvement in team-building activities
* Additional benefits such as meal vouchers, multisport card, language courses etc.
* You will be also provided with adaptation training
* The company is located at the station of subway B
* Limited 1 year contract

Náplň práce

Do you have a slightly advanced IT knowledge and want to apply it somewhere? Or do you feel like English is your second native language? Then you are exactly the person we are looking for!
* Providing basic IT help to our customers
* Actively communicating with our clients and customers
* Helping them with all their needs and problems within the 1st level support
* Installations of programs, applications or printers to the computers
* You will also be using Active Directory program on your daily basis
* 32 working hours per week

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Rys

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.