Vedoucí ekonomického odboru Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, městskou část hlavního města Prahy, hledáme zajímavé uchazeče na pozici Vedoucí ekonomického odboru.

Charakteristika vykonávané činnosti:

* příprava, sestavení a úpravy rozpočtu městské části, kontrola jeho plnění, zpracování rozborů,
* metodická podpora příspěvkových organizací, kontrola účetnictví příspěvkových organizací,
* daňová přiznání k DPH, k DPPO,
* evidence majetku - odpisy, zařazování, vyřazování a účetní případy související,
* sestavování účetních závěrek, kontrola výstupů z účetnictví,
* metodika inventarizace, dohled nad inventarizací, inventarizační zprávy,
* provádění finanční kontroly,
* odpovědnost za výkon činností na úseku vedoucí/vedoucího ekonomického odboru před orgány městské části,
* zpracování podkladů pro jednání rady a zastupitelstva městské části.

Požadujeme:

* SŠ vzdělání se zaměřením na ekonomii,
* znalost zákonů: zákon č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů,
* komplexní znalost podvojného účetnictví územního samosprávného celku, včetně účtování DPH, majetku, závěrkových operací a sestavování výkazů,
* velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC,
* znalost účetního systému Ginis – výhoda,
* zvláštní odborná způsobilost na úseku finančního hospodaření územních samosprávných celků a jejich přezkumu podle vyhlášky 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti úředníků územních samosprávných celků – výhoda,
* praxe v řídící a organizační oblasti – výhoda.
* bezúhonost.

Nabízíme:

* platové ohodnocení v 11. platové třídě dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
* zaměstnanecké výhody (např. flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, dárkové poukazy, 5 dní zdravotního volna (sick days)),
* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce,
* termín nástupu: od 1. 9. 2019,
* mobilní telefon i k soukromým účelům,
* možnost zlepšovat zaběhlé procesy a hledat nová řešení,
* prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj,
* místo výkonu práce: městská část Praha-Klánovice.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Kontakt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. (IČ 28254104) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.