IT architekt Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu, který se zabývá vývojem SW a HW, hledáme zkušeného architekta IT řešení. Jedná se o nově vzniklou pozici, která bude podřízena přímo řediteli sekce vývoje SW a HW.

Co Vás čeká?

Zmapování veškerých SW a HW produktů ve společnosti, připravovat návrhy řešení příslušných projektů a rozvoj produktů ve společnosti a tvorba architektonického modelu.

Konkrétně Vaše činnost bude:
- převedení obchodních požadavků do architektury dané aplikace
- návrh a specifikace integračních řešení (UML modely, Archimate modely)
- funkční specifikace aplikací
- spolupráce s interními i externími zadavateli
- nalézání možností pro zlepšení architektury aplikace
- sledování nových trendů a technologií

Co u nás najdete?
- Samostatnou a odpovědnou práci v oblasti IT.
- Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí.
- Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
- Pružnou pracovní dobu.
- Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).
- Potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook).
- A budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity, a další naleznete na https://www.eltodo.cz/kariera/cou-nas-najdete/benefity/.

Pro tuto pozici je potřeba mít:
- alespoň 3 roky praxe tvorby architektonických řešení
- znalost metodiky modelování architektury
- znalost nějakého prostředí pro modelování architektury např. Enterprise Architekt
- znalost architektonických frameworků
- analytické schopnosti
- schopnost práce na více úkolech zároveň

Abyste měl/a představu v čem se můžete realizovat, uvádíme příklady projektů: řídicí systém tunelů Blanka a Považský Chlumec, Škoda auto – výměna PLC automatů a tvorba vizualizace, C-ITS BackOffice pro projekt inteligentní dálnice.

Máte zájem navrhovat koncepty vývoje aplikací a systémů?

Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rádi byste pracovali v ELTODO, pošlete informace o sobě. Informace posoudíme, spojíme se s Vámi a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro vás v naší skupině ELTODO

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace