Recepční / Administrativní pracovník 25.000,- Kč - 35.000,- Kč Břeclav

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Vloženo před 6 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (B2) podmínkou
- ochotu pracovat na směny (ranní a odpolední)
- znalost práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

Nabízíme:

- příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu
- práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- možnost profesního a kariérního růstu
- týden dovolené navíc
- firemní stravování
- možnost firemního ubytování
- firemní školka

Náplň práce

Náplň práce:

- zajištění běžného chodu recepce
- vyřizování a přepojování příchozích telefonních hovorů
- zajištění občerstvení a organizačních náležitostí pro návštěvy
- zodpovědnost za klíčový režim společnosti a řádný prokazatelný výdej a příjem klíčů
- evidence a třídění odchozí a příchozí podnikové pošty
- plnění dalších úkolů stanovených nadřízeným

Kontakt

Fosfa a.s.

Hraniční 268
Břeclav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Garčicová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Fosfa a.s. (IČ 00152901) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.