CNC Seřizovač (frézka nebo soustruh) pro SpoluWorks Perfecta Kyjov

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Kyjov, Jihomoravský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

technické/strojírenské vzdělání

- zkušenosti s obsluhou CNC strojů - soustruhy /frézky

- zkušenost z kusové či malosériové výroby

- schopnost práce s technickou dokumentací

- používání různých měřidel a schopnost přesného měření

- ochota dále se učit a zdokonalovat v oboru

- ochota pracovat ve 3 směnném provozu (pondělí-pátek)

- manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme

NABÍZÍME VÁM

- výborné mzdové podmínky - v závislosti na Vašich schopnostech

- práci na opravdu zajímavé výrobě a na špičkových strojích

- jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji technologií budoucnosti

- individuální přístup k Vaší práci a podporu vedení

- nejmodernější technologie kovoobrábění

- příspěvek na stravování

- zcela určitě odborný rozvoj a školení

- další firemní benefity a akce

Zaujala Vás tato nabídka, prosím, zašlete mi životopis, budu Vás kontaktovat ohledně možnosti setkání ve firmě.

Náplň práce

Máte pro Vás tuto odborně i mzdově skvělou nabídku v Kyjově.

Pro našeho klienta, společnost SpoluWorks Perfecta v Kyjově, hledáme CNC seřizovače - soustružníky i frézaře do 3 směnného provozu.

Jste typ člověka, který potřebuje být pyšný na výsledky své práce? Dovede si představit, že se budete podílet na výrobě produktů pro kosmický (MarsRover) a letecký (Airbus) průmysl? My zase potřebujeme srdcaře pro špičkové technologie budoucnosti.

Firma SpoluWorks Perfecta se zabývá malosériovou výrobou dílů pro letecký, kosmický průmysl nebo motosport. Firma disponuje nejmodernějšími japonskými obráběcími stroji a automatizací ve výrobě. Stala se vítězem 19. ročníku Exportní ceny.

A co bude Vaší náplní práce?

- upínání nástrojů, polotovarů a obrobků a ustavování jejich polohy na různých druzích CNC strojů (soustruhy nebo frézky)

- korekce programů pro CNC stroje

- seřizování, ošetřování a údržba CNC obráběcích strojů

- volba postupu práce a technologický́ch podmínek a potřebných nástrojů, pomůcek a materiálů pro obrábění na různých druzích CNC obráběcích strojů

- obsluha číslicově řízených výrobních strojů, linek a průmyslových robotů

- orientace v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací

- měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu

- při všech svých činnostech v maximální možné míře využijete informační systém společnosti - Helios

Kontakt

FENIX PERSONAL

602 00, Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Coufalová   776381222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FENIX SEARCH s.r.o. (IČ 04543327) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.