Provozní technolog výroby - Kolín

Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na tuto pozici byste měl:
• mít středoškolské vzdělání, nejlépe polygrafického směru – není podmínkou
• umět pracovat na PC
• být psychicky odolný, samostatný, flexibilní
• mít analytické schopnosti

Nabízíme

OTK GROUP Vám nabízí:
• odpovídající finanční ohodnocení
• zázemí firmy s dlouholetou tradicí (letos naše tiskárny slaví 140 let od založení)
• možnost obědů a večeří v nově zrekonstruované firemní jídelně (cena 30 Kč, výběr z 5 jídel)
• další firemní benefity: sleva do Vodního světa v Kolíně nebo Aquapalace v Praze, pravidelná zaměstnanecká setkání či Rodinný den v tiskárně, kam můžete vzít celou svou rodinu.
• 1 den zdravotního volna, tzv. sick day

Náplň práce

Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici PROVOZNÍ TECHNOLOG VÝROBY.
Provozní technolog výroby řeší technologické problémy v procesu výrobu, odpovídá za kvalitu výroby, řídí činnost mistrů, koordinuje výrobní procesy. Dále realizuje testy nových materiálů, technologií a zakázek, provádí pravidelné kontroly kvality výrobků pomocí spektrálního denzitometru a dalších měřících přístrojů, spolupracuje na řešení reklamací, navrhuje nápravná opatření, odpovídá za přípravu a zavedení preventivního programu údržby strojového zařízení.

Kontakt

OTK GROUP, a.s.

Kolín IV
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Gabriela Kaufmanová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost OTK GROUP, a.s. (IČ 27628116) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace