Specialista/ka integrovaného systému řízení (ISŘ) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete se stát součástí týmu integrovaného systému řízení? Baví Vás plánování a vedení dokumentace? Orientujete se v ISO normách? Máte zkušenosti s audity? Tak už nečekejte a zašlete nám Váš životopis!

Běžnou agendou na této pozici bude vytváření dokumentace a zabezpečování uplatňování a udržování systému ISŘ podle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 27001 a jeho trvalého zlepšování. Řízení dokumentace ISŘ podle dokumentovaného postupu a vedení její evidence. Organizování a provádění periodických školení o ISŘ. Dále budete spolupracovat na provádění interních auditech podle programu auditů a zpracovávat zprávy z auditu.

U nás najdete:
- podporu při iniciativě, kreativitě - prostě chceme, abyste přicházel/a s novými nápady,
- v reálu uvidíte výsledky své práce,
- práci v týmu lidí, kteří jsou připravení vám pomoci,
- dostanete notebook a telefon,
- možnost dalšího vzdělávání se (studium, certifikace, kurzy…)

Budete moci využít firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, a další https://www.eltodo.cz/kariera/cou-nas-najdete/benefity/ ).

V životopisech se díváme, zda máte:
- vzdělání technického / ekonomického směru
- znalost požadavků norem ISO 9001
- zkušenosti s prováděním interních auditů
- orientaci v oblasti řízení kvality, environmentu, BOZP
- znalost nástrojů MS Office (především Word a Excel)
- schopnost práce s odbornými texty, smysl pro detail, pečlivost a systematičnost práce,
- proaktivní přístup a schopnost komunikace a práce v týmu.
- řidičský průkaz (sk. B), aktivní řidič

A pokud jste se již setkal/a s ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 27001, prováděním interních auditů a máte alespoň základní znalost anglického jazyka (porozumění a práce s odbornou dokumentací – plány kvality, plány kontrol a zkoušek atd.), tak zapracování pro Vás bude snadnější.


Chcete využít této šance?  Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s vámi a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace