Údržbář obráběcích strojů Modřice

Lokalita pracoviště: Modřice, Jihomoravský
Vloženo před 6 měsíci
Aktualizováno před 8 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme švýcarská strojírenská firma zabývající se obráběním kovů, patříme mezi světové špičky ve výrobě procesních systémů a komponentů pro tváření plastů a výtlačné strojní lisování. Společnost dodává bimetalové válce a vysokovýkonné šneky ke strojním částem a zpracovatelům plastů po celém světě. Továrny máme v Itálii, Švýcarsku a již 15 let i v České republice. Vyrábíme zakázkovou kusovou výroby šneků a bimetalických barelů, které odebírají zákazníci z celého světa jako součást svých strojů na vstřikování plastů, v současné době máme 200 zaměstnanců.


Hledáme kandidáta na obsazení pozice:

ÚDRŽBÁŘ OBRÁBĚCÍCH STROJU

Náplň práce:

- Opravy a údržba NC a CNC obráběcích strojů / hydraulika + mechanika+elektrika/
- Všeobecná údržba strojů, technického zařízení, budov a jejich vybavení

Požadujeme:

- Požadujeme minimálně 1 rok praxe na podobné pozici v údržbě
- Samostatnost, odpovědnost, ochotu spolupracovat a komunikovat
- Vyhlášku 50/78 sb. §5 a vyšší - výhodou
- Práci ve 2 směnném režimu /týden ranní a týden odpolední/
- Nástup možný dle dohody

Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební lhůtou
Odpovídající platové ohodnocení
Zázemí silné zahraniční společnosti
Výkon práce – Modřice u Brna – nová výrobní hala
5 týdnů dovolené
Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
Stravenky
Bonusový program


V případě zájmu zašlete svůj podrobný životopis na email v.paluchova@cz.bernexgroup.com, kontakt pí. Paluchová 777 779 766. Adresa: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42.

Kontakt

Bernex Bimetall s.r.o.

664 42 Modřice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vlaďka Paluchová   777 779 766

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Bernex Bimetall s.r.o. (IČ 26886774) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace