Pomáhejte zákazníkům na informační lince 1188 - Kolín(18-30.000)

Plat: 162 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

- Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme.
- Příjemný hlasový projev a ochotu komunikovat - celý den budete mluvit se zákazníky.
- Časovou flexibilitu – práce na směnný provoz - směny si plánujete sami vždy měsíc dopředu.
- Znalost práce na počítači - bude potřebovat hlavně internet.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- Práci na dohodu o pracovní činnosti nebo na hlavní pracovní poměr (počet odpracovaných hodin je na Vás).
- Hodinovou mzdu 100 - 162 Kč (na hlavní pracovní poměr měsíční mzdu 18.000 - 30.000 Kč)
- Příjemné přátelské pracovní prostředí v moderní budově - v práci se všichni známe, tykáme si a hlavně si pomáháme.
- Vše Vás naučíme v rámci úvodního vstupního školení. Zajímavá školení máme i v průběhu celého roku.
- Vynikající dopravní dostupnost – cca 3 minuty pěšky od vlakového a autobusového nádraží.
- Po nástupu na HPP máme tyto zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky (100 Kč/den), shell karta, multisport karta, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání a další.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

- Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete po telefonu řešit různorodé dotazy našich zákazníků a vyhledávat řešení.
- Budete pracovat s počítačem a komunikovat s klienty.
- Máme už dlouholeté zkušenosti s poskytováním informací a zákazníci se k nám rádi s dotazy vrací. Všechno Vás naučíme a zkušenější kolegové vždycky rádi poradí s komplikovanějšími dotazy.

Kontakt

Conectart s.r.o.

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Miroslava Horynová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Conectart s.r.o. (IČ 24728055) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace