Skladník/ce - Chrudim

Lokalita pracoviště: Chrudim, Pardubický
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně výuční list.
- Samostatnost a časová flexibilita.
- Spolehlivost, schopnost učit se nové věci.
- Manuální zručnost a znalost základů práce na PC.
- Průkaz obsluhy motorových vozíků ti bude jen výhodou.

Nabízíme

- Nabízíme přivýdělek se zajímavým finančním ohodnocením.
- Nástup možný od srpna, září či října – pracovní poměr může být do konce roku, ale pokud se ti u nás bude líbit, prodloužíme ho!
- Je to ideální příležitost, jak s přivydělat na vánoční dárky v přátelském kolektivu.
- Nakoukneš pod pokličku úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group.
- A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …).

Náplň práce

- Příjem/výdej zboží a jeho kontrola.
- Kontrola a udržování aktuálních EANů.
- Inventarizace zboží.
- Zadávání informací o zásilce do online podání.
- Balení zásilek.

Kontakt

Vivantis a.s.

Chrudim
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Bubeníčková   724 400 947

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Vivantis a.s. (IČ 25977687) a dále skupina MALL Group (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace