Technolog ve strojírenství Semily

Lokalita pracoviště: Semily, Liberecký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete být součástí úspěšné firmy, která si zakládá na tradici a dobrých vztazích na pracovišti? Chcete se podílet na technologickém procesu výroby, přinášet vlastní nápady? Máte prostor učit se a pracovat na sobě? Pak hledáme právě Vás.

Pro našeho klienta, kde férovost, týmovost a důležitost každého jedince na pracovišti je součást firemní kultury, hledáme fajn kolegu/kolegyni na pozici:

Technolog výroby ve strojírenství

Co budete dělat?
Budete se podílet na rozvoji nových technologií (odlitky kovovýroby).
Zpracovávat výrobní dokumentaci a udržování provozní dokumentace s ohledem na ISO normy.
Vzorkování forem a tvorba technologických postupů (spolupráce se seřizovači).

Co se od Vás očekává?
Zejména chuť učit se a neustále pracovat na zlepšení výrobního procesu. K tomu by Vám nemělo chybět SŠ/VŠ vzdělání strojírenského oboru, znalost výkresové dokumentace a konstrukce norem. Dobrá znalost PC, ŘP sk. B a v neposlední řadě také týmovost, flexibilita a spolehlivost.

Co Vám může nabídnout náš klient?
Zázemí rodinné firmy s mezinárodní klientelou.
Flexibilní pracovní dobu s možností Home Office.
Příspěvky na jazykové vzdělávání, na životní nebo penzijní pojištění nebo třeba rodinnou rekreaci.
Stravování v areálu firmy.
5 týdnů dovolené.
Firemní akce a slevy na výrobky.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Žaneta Kvokačková   774 509 784

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace