Staňte se součástí nového týmu pro energetickou společnost! Žďár nad Sázavou

Plat: 21000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Vloženo před 8 měsíci
Aktualizováno před 6 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme mezi sebe kolegy, kteří společně s námi rozjedou nový projekt pro energetickou společnost. Pokud máte rádi komunikaci, chcete se podílet na budování něčeho nového a máte v sobě obchodního ducha, jste na správné adrese :-)

Rosteme a přichází k nám nový partner! Jedná se o stabilního dodavatele energie ale i dalších produktů v ČR. Máme pro Vás příležitost začít pracovat pro tuto ověřenou značku s plnou podporou v začátcích, ale i v průběhu zaměstnání u nás. Pokud máte zájem pracovat pro jedničky na trhu, neváhejte se ozvat. :-)

Nabízíme

* Školení od profíků je v začátcích samozřejmostí, ale naše podpora je tu pro Vás i v průběhu zaměstnání.
* Nováčkovský bonus 12 000 Kč jako motivace pro Vás.
* Fixní mzda 21 000 Kč.
* Bonusy za odvedené výsledky navíc k Vaší mzdě.
* Možnost zvolit si úvazek dle Vašich potřeb - 6h,7h,8h úvazek.
* Stravenky v hodnotě 80 Kč.
* Multisport karta za 300 Kč.
* Benefit karta
* Slevy od partnerských společností - služební tarify, slevy na internet, televizi, výhodné vedení bankovního účtu a další.
* 5 týdnů dovolené.
* Práce na hlavní pracovní poměr.
* Volno o víkendech a svátcích.
* Moderní pracovní prostředí.
* Maximální podpora od Vašeho šéfa, který s Vámi tvoří jeden tým :-)

Náplň práce

* Základní znalost na PC
* Stanete se průkopníky nového projektu na naší pobočce :-)
* Čeká Vás komunikace po telefonu se stávajícími zákazníky.
* Cílem hovoru se zákazníkem je sloučit jeho účty za služby k jednomu poskytovateli - úspora času a energie pro klienta :-)
* Pravidelné setkávání se s týmem v rámci sdílení svých zkušeností a podnětů.
* Pozitivní vztah k obchodu a prodeji.
* Pokud nejste negativista, jste na správné adrese - máme rádi usměvavé kolegy :-)

Kontakt

Comdata Czech, a.s. - Ostrava

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Nováková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comdata Czech, a.s. (IČ 26418037) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace