Finanční manažer/ka Praha

Plat: 120 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* minimálně 5 let aktuální zkušenost na managerské pozici ve financích
* zkušenost z developerské nebo real estate společnosti
* výborný anglický jazyk
* znalost českých, ale i mezinárodních účetních standardů
* zkušenost s vedením lidí
* zkušenost s auditem větší společnosti

Nabízíme

* stabilní prostředí mezinárodní firmy s krásnými, moderními kancelářemi
* výbornou dopravní dostupnost
* nástup ihned nebo dohodou
* výborné finanční ohodnocení
* mobil a notebook k dispozici
* Multisport kartu
* 25 dní dovolené
* flexibilní pracovní dobu

Náplň práce

Pro mezinárodní lukrativní společnost se sídlem na Praze 4 hledáme komunikativní a usměvavé finanční managery s možností nástupu ihned. Čeká Vás skvělé finanční ohodnocení, komfortní příjemné kanceláře, zajímavé benefity a přátelský tým!
Hledáme finanční manažery a manažerky se zkušenostmi z developerských společností, kteří mají zájem najít práci v mezinárodní stabilní společnosti se zajímavými projekty. Bude Vás čekat klasická účetní a daňová agenda, vedení menšího týmu profesionálů, dohled nad některými zajímavými projekty, zefektivňování stálých procesů a implementace nových .
Krom klasické agendy budeme také potřebovat, abyste se stali kontaktní osobou pro naše externí specialisty na daně a projekty, kteří jsou ve většině případů z velké 4.
Vzhledem k tomu, že pracujeme na rozličných projektech, hledáme i specialisty, kteří budou schopni komunikovat s našimi investory a vytvářet pro ně pravidelné reporty.
Pracovat budete v účetním programu BYZNYS a dle standardů IFRS a budete na každodenní bázi komunikovat v anglickém jazyce.

Kontakt

McROY Liberec

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Pondělíčková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Manuvia a.s. (IČ 28964501) a dále McROY, s.r.o. IČ: 04258282 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace