Operátor ve výrobě s ubytováním Havlíčkův Brod

Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod, Vysočina
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme po Vás spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a plnění směnného provozu.

Nabízíme

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci, zajímavé finanční ohodnocení, možnost práce přesčas, možnost ubytování a nebo příspěvek na dopravu či ubytování, výhodné stravování v jídelně, bonusy!

Náplň práce

Operátor ve výrobě na svařovně, lakovně, lisovně a nebo logistice. U nás si vybere každý. Obsluha strojů, manuální práce.

Kontakt

JANABA SERVIS s.r.o.

Kolbenova 882/5a
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Kamešová   702228906

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JANABA SERVIS s.r.o. (IČ 02919885) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace