Přípravář/rozpočtář v oblasti SIL Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme kandidáty s technickým vzděláním a alespoň krátkou zkušeností se zpracováním cenových nabídek, rozpočtů nebo s praxí přímo v realizaci silnoproudých projektů.

Co vás u nás čeká? Budete připravovat, zpracovávat a oceňovat rozpočty do obchodních nabídek v oblasti silnoproudé techniky. Dále budete oceňovat materiál podle interních ceníků, kontrolovat výkaz výměr ve vztahu k předložené projektové dokumentaci, účastnit se obhlídky staveniště/díla, spolupracovat s obchodním manažerem při nastavení obchodní strategie případně navrhovat technická řešení s realizační divizí.

Co byste měl/a mít?
- Technické vzdělání nebo zkušenosti v oblasti elektro
- Umět si poradit s tabulkami v MS Excel. Pokud jste již pracoval/a s rozpočtovými programy, tak je to pro vás plus při zapracování se.
- Orientaci v technické dokumentaci (schopnost číst z výkresu).
- Důslednost, pečlivost, myšlení v souvislostech.

Co u nás najdete?
- Práci na zajímavých projektech v oblasti rozvoden a ostatních silnoproudých technologiích.
- Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí.
- Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
- Pružnou pracovní dobu.
- Potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook, ..).
- Možnost dalšího vzdělávání se (studium, certifikace, kurzy…).
- Budete moci využít další firemní benefity (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/).

Chcete využít této šance?  Pošlete mi svůj životopis nebo základní informace o sobě. Pokud si nejste jist, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by tato pozice vyhovovala. Nebo se podívám po jiné možnosti v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace