Mzdová účetní Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 24 dny
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Místo práce
Generální ředitelství ŘSD ČR, Čerčanská 12, Praha 4

Koho hledáme?
Do našeho přátelského kolektivu, kde se vzájemně podporujeme, hledáme spolehlivou a pečlivou posilu, komunikativní SŠ, s praktickou zkušeností se mzdovým účetnictvím ve větší organizaci (min. 3 roky), která umí vzít za práci, bezpečně se orientuje v personální a mzdové legislativě a nebojí se jednání s úřady.

Co u nás budete dělat?
• Kompletní zpracování mzdové agendy včetně ročního zúčtování daní, zdravotního pojištění, sociálního pojištění a pravidelné měsíční zpracování mezd zaměstnanců organizace (cca 500) v systému OK Base
• Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení)
• Vedení dokladů pro zdravotní pojištění, sociální pojištění, daně, likvidaci pracovních úrazů a ostatních mzdových podkladů (docházky, překážky a nepřítomnosti u zaměstnanců)
• Práce související s detašovanými pracovišti v rámci celé ČR
• Zpracování mezd pro zaměstnance ve směnném provozu


Jaké zkušenosti očekáváme?
• SŠ vzdělání (ideálně ekonomické zaměření)
• Zkušenost ve státní sféře výhodou
• Praxi na pozici mzdové účetní min. 3 - 5 let
• Dobrá uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• Znalost likvidace nemocenských dávek
• Znalost daní
• Provádění srážek ze mzdy, exekucí a insolvence
• Zkušenost v jednání s úřady – zdravotní pojišťovny, česká správa sociální zabezpečení, finanční úřad, Kooperativa
• Znalost aktuálních legislativních změn a nově vydaných novel v personální a mzdové oblasti
• Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a pečlivost při zpracování mezd

Co nabízíme?
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Zajímavou práci v přátelském kolektivu
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, stravenky v hodnotě 120 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života

Možný nástup
dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
9. platová třída dle NV ČR č. 263/2018 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 28. 9. 2019 (do předmětu uveďte „Mzdová účetní“)

Pro další informace nás prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 241 084 320

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Kontakt

Ředitelství silnic a dálnic ČR

145 05 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Ředitelství silnic a dálnic ČR (IČ 65993390) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace