Lékař - zkrácený úvazek - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 20 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• specializovaná způsobilost - dle zákona č. 95/2004 Sb.

Přijme do pracovního poměru lékaře v oboru INTERNA nebo PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ na lůžkové oddělení následné péče. Kratší úvazek (asi 0,4). V případě odbornosti INTERNA – možnost kombinace práce na oddělení interny a na lůžkovém oddělení následné péče. V případě odbornosti praktik pro dospělé - práce na lůžkovém oddělení následné péče. Vše po dohodě. Vhodné i pro důchodce.

Nabízíme

• možnost zajištění ubytování, eventuálně přidělení služebního bytu
• podpora vzdělávání
• benefity-např.: stravenky, příspěvek na dovolenou, kulturu a penzijní připojištění, masáže, očkování, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete profesní životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte. Kontakt: pí Prchalová, personální odd., tel.: 266 010 106, e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz

Platnost inzerátu končí 28. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Poliklinika Prosek a.s.

Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.
Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Náplň práce:
• poskytování léčebně preventivní péči v rámci své odbornosti

Kontakt

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSYSTEM s.r.o. (IČ 28412508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.