Trainee marketing – part time Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 24 dny
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Trainee marketing – part time

Pro našeho významného klienta, který patří mezi světové jedničky v potravinářském průmyslu, hledáme momentálně nadšence, kteří chtějí proniknout do všech oblastí marketingu a chtějí se učit od těch nejlepších!
Čeká na tebe skvělá a kreativní práce v kolektivu kolegů, kteří ti budou od začátku oporou. Budeš pronikat do tajů marketingu a podílet se na zajímavých projektech napříč brand nebo trade marketingem. Záleží, která oblast je ti bližší .

Jsi pro nás ideální kandidát pokud:
• jsi student VŠ v oblasti marketingu a chceš získat plnohodnotnou praxi již během studia
• můžeš odpracovat 15-20hod týdně, rozvrh práce přizpůsobíme tvým potřebám a studiu
• jsi nadšenec, kreativec a energický člověk s chutí se učit
• chceš získat praxi v prostředí mezinárodní firmy, která ti pak otevře další možnosti na trhu práce
• umíš anglický jazyk a nebojíš se ho použít v práci
• máš zájem o dlouhodobou spolupráci

Co ti můžeme nabídnout my?
Především mezinárodní prostředí, kde se nápadům meze nekladou. Zkušenosti, které tě budou posouvat dál a rozšíří ti obzory v oboru, který studuješ. Stabilní a dlouhodobou brigádu s možností časového rozvržení pracovní doby a mnoho dalšího.
Zaujali jsme tě? Výborně, tak není na co čekat. Pošli nám životopis a my se s tebou spojíme a doladíme detaily.


Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Žaneta Kvokačková   774 509 784

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace