Operation Specialist (Z20923) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Pro našeho klienta aktuálně hledáme:Přední světový poskytovatel služeb v oblasti správy pohledávek. Prostřednictvím širokého spektra služeb společnosti Intrum v oblasti řízení úvěrů, včetně finančních a inkasních služeb, pomáháme společnostem všech velikostí prosperovat tím, že zlepšujeme jejich cashflow, zlepšujeme likviditu a minimalizujeme rizika. Díky nám je obchodování jednoduché, bezpečné a spravedlivé. Staráme se, aby společnosti dostali zaplaceno a pomáháme lidem dostat se z dluhů. Tím přispíváme k stabilní ekonomice pro společnost, společnosti i jednotlivce.

Jsme společnost, které záleží na lidských hodnotách, podporujeme propojení pracovního a rodinného života.

Chcete pracovat v zavedené mezinárodní společnosti garantující dlouhodobou jistotu a stabilitu práce?Operation SpecialistCo bude Vaší pracovní náplní?

* Párování plateb,

* Ruční pořizování dohledaných plateb

* Nahrávání reportů plateb od mandantů,

* Administrace odkoupených pohledávek (komunikace s původními věřiteli včetně kontroly smluv),

* Administrace pohledávek v mandátní správě (import nově přidaných dat, zajišťování výstupních zpráv pro mandanta, import plateb od mandanta)

* Vyřizování požadavků s mandanty na denní bázi

* Přebírání spisové dokumentace od původního věřitele

* Spolupráce s účtárnou

* Ukončování pohledávek

* vyřizování žádostí o vrácení přeplatku

* Komunikace s klientyKoho hledáme?

* SŠ, případně VŠ ekonomického směru výhodou,

* MS Office; uživatelská znalost Excel

* Základní znalost Aj výhodou

* Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, učenlivost, loajalita a schopnost týmové spolupráce

* ŘP sk. B - ochota občasných služebních po ČR

* Ochota se dále vzdělávat a rozvíjet

* Nástup dohodou

* Místo pracoviště PardubiceCo Vám nabídneme?

* Roční vánoční bonus ve výši až 80% fixní mzdy

* Hrazená výuka angličtiny v pracovní době

* Sick days

* 5 týdnů dovolené

* Stravenky v hodnotě 105 Kč

* Po zkušební době měsíční příspěvek 500 Kč na benefitní kartu nebo PP

* Příspěvek na dopravu

* Firemní akce

* Příjemný pracovní kolektiv

* Prostředí největší globální společnosti v oboru se švédským zázemím

* Prostor a podpora pro vlastní rozvoj – rozvojové programy pro zaměstnance

* Nástup možný ihned, případně dohodou

* Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

Kontakt

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Barlett & Cenbright s.r.o. (IČ 28432029) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace