Právník/právnička do týmu veřejných zakázek Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 20 dny
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení II.) přijmeme do pracovního poměru – zástup za MD/RD právníka/právničku na dvě obsazované pozice, kde hlavní náplní je problematika veřejných zakázek, a to jak samotné zadávání veřejných zakázek, tak i posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.

Nabízíme

V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si vždy rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Naše pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. U nás budete mít příležitost účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou potom výhody jako stravenky v hodnotě 110 Kč, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně, 4 dny home-office/rok a příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 9.500 Kč. Nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení sestávající z „tabulkového“ základu (13. platová třída v rozpětí 26.480– 39.790 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 3.000 – 8.000 Kč za měsíc) a motivujících odměn (max. výše 13.186 Kč za měsíc).

Náplň práce

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má zodpovědný přístup k práci, rád/a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou – nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Kontakt

Státní fond životního prostředí České republiky

140 00 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Těthalová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Státní fond životního prostředí České republiky (IČ 00020729) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace