Customer service s NJ Praha

Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
Do významné zahraniční společnosti, která dodává podlahové lišty do řetězců i domácností, se sídlem na Praze 5, hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Customer service.
Ideální zaměstnanec splňuje následující požadavky

* zkušenost s touto pozicí minimálně 1 rok výhodou
* velmi dobrou znalost němčiny (slovem i písmem),
* znalost MS Office na uživatelské úrovni (zejména Excel)
* SAP velkou výhodou
* analytické a organizační schopnosti, pro-klientský přístup, odolnost vůči stresu, profesionální vystupování a schopnost jasné komunikace.

Náplň práce
* příjem a zpracování objednávek
* spolupráce se skladem a logistikou v zahraničí
* koordinace dodávek
* administrativa s tím spojená

Nabízíme
* HPP na dobu neurčitou
* Mzdu okolo 27.000 CZK podle kvality a zkušeností uchazeče
* Příjemný kolektiv
* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
* Stravenky 80,-/den
* 25 dní dovolené

* nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontakt

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Vokounová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Bénéficielle, s.r.o. (IČ 24676551) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace