Specialista náboru zaměstnanců / Ústecký kraj, Most

Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. Středoškolské vzdělání (preferována administrativní oblast: personální, právní, sociální, obchodní akademie)
Plynule čeština či slovenština
Angličtina (min. B2)
Praxe min. 3 roky v oblasti lidských zdrojů
Znalost MS Office
Řidičský průkaz skup. B
Spolupráce, orientace na (interního) zákazníka, ochota učit se, otevřená mysl bez předsudků, zkušenosti s řízením konfliktů

Nabízíme

Nástup ihned
Smlouvu na dobu určitou - Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Možnost vzdělávání a příležitost k rozvoji
Příspěvek na dopravu
Bonus za 100% docházku na pracovišti
Mobilní telefon
Stravenky
Vánoční bonus
Firemní akce – dětský den, vánoční večírek, vitamíny pro zaměstnance
Mnoho dalších benefitů

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, výrobce komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce
Náborovat zaměstnance a podporovat je v průběhu celého pracovního cyklu
Inzerce volných míst a vedení souvisejících projektů
Koordinace a vedení osobních pohovorů
Vedení zaškolovacích programů pro nové zaměstnance
Podpora budování značky zaměstnavatele
Tvorba a správa právních dokumentů souvisejících s celým pracovním cyklem zaměstnanců
Komunikace se státními (Úřady práce) a dalšími institucemi (např. Hospodářské komory)
Spolupráce s personálními agenturami
Spolupráce se vzdělávacími institucemi (na externích a interních projektech, studentské praxe)
Reportování klíčových ukazatelů HR
Administrátor interního personálního systému
Spolupráce s HR týmem evropské a globální centrály

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Kolářová   778 754 518

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.