Manažer nákupu pro výrobu a montáž spec. zařízení Královéhradecko

Plat: 40 000 - 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Královéhradecko, Pardubický
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás procesy nákupu, jednání s dodavateli?
Baví Vás optimaizovat systém a koncepčně pracovat?
Umíte analyzovat požadavky a očekávání výroby a montáže?
Hledáme zkušeného odborníka zHradce Králové nebo oklolí!
Požadujeme:
- vzdělání: SŠ/VŠ vítáno technické zaměření,
- praxi v řízení a organizaci nákupu pro výrobu a montáž - alespoň dva roky,,
- cit pro jednání s dodavateli - strategickými,,
- jazyk aktivně: znalost AJ pro komunikaci s dodavateli materiálu a dílů,,
- dále požadujeme:,
- zkušenosti v nákupu materiálu a dílů pro výrobu a montáž zařízení,
- řízení malého týmu,analytické schopnost a dovednosti,
- zkušenosti v optimalizaci nákupu,
- analytické schopnost a dovednosti,
- organizační schopnosti, samostatnost,
- kombinační myšlení a koncepční myšlení,
- zodpovědný a aktivní přístup,
- dobré komunikační dovednosti,
- přímá komunikace s ostatními odděleními společnosti,
- týmová spolupráce,
- ŘP skupina: B,
- práce na PC: MS Office, internet, mail,
- znalost odborného SW: skladový SW ( vítána znalost Helios ORANGE).

Nabízíme

Nabídka:
- dobrá firemní kultura,
- příjemné pracovní prostředí,
Výhody:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- práce v dynamicky rostoucí firmě rodinného typu,
- velmi zajímavý obor výroby,
- možnost podílet se na koncepci systému řízení firmy,
- rozpětí mzdy: 40.000 - 50.000 Kč,
- mzdové podmínky: základ 35.000 + odměny od jednatele,
- nástup: dle dohody ihned

Náplň práce

Náplň práce:
- řízení a optimalitace nákupu materiálu a dílů od dodavatelů,
- optimalizace skladových zásob v návaznosti na plánování výroby (nejedná se o automotive ani zakázkovou výrobuvýrobu),
- jednání s klíčovými (strategickými) dodavateli dílů a materiálu pro výrobu spec. zařízení,
- řízení dvou podřízených,
- práce prevážně z kanceláře,
- spolupráce s výrobou a prodejem,
- mít neustálý přehled o spotřebě a potřebě materiálu.

Kontakt

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček   495 512 582, 602 114 770

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PROFI-MEN, s.r.o. (IČ 62024990) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.