Technical Project Manager - Smart Media Apps (56.000 - 86.000 Kč) Brno-město

Plat: 56000 - 86000
Lokalita pracoviště: Brno-město, Jihomoravský
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ / VŠ v oboru IT nebo relevantním
* praxe na obdobné pozici v oblasti vývoje SW (projektový manažer, scrum master, ...)
* zkušenosti z pozice vývojáře SW / UX / UI
* zkušenosti s vývojem podle agilních metodik
* schopnost aplikovat std. nástroje a metody pro vedení projektů
* angličtina - schopnost komunikovat jak se zákazníkem tak s kolegy (ústní i mailová komunikace)
* asertivní a komunikační dovednosti, schopnost vyjednat výsledek win-win
* pragmatický přístup k řešení problémů
* orientace na výsledek a na zákazníka
* výhodou - komerční certifikace pro vedení projektů (Prince2, IPMA, PMP)

Nabízíme

Mimořádná kariérní příležitost pro jazykově a technicky vybavené projektové manažery, kteří již mají za sebou dráhu SW / UX / UI vývojáře . Jsme zavedená mezinárodní společnost se silným vývojářským zázemím v brněnském "SW Valley". Vytváříme aplikace pro chytrá mediální zařízení, která jsou dnes běžně v domácnostech, hotelích, zábavních centrech nebo v kapse běžného uživatele. Zakázky se jen hrnou a my prostě potřebujeme někoho, kdo to projektově ukočíruje. Tak pojďme na to ...

* práce na mimořádně zajímavých projektech v mezinárodním týmu
* pružnou pracovní dobu (core hours 10-14 hodin)
* teambuildingové akce a zahraniční výlety
* příjemné pracovní prostředí
* příspěvek na vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* možnost home office
* občerstvení na pracovišti
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* stravenky
* lokalita: Brno-město

Náplň práce

* vedení TOP projektů / produktů
* přímá komunikace s klienty po celém světě
* tvorba a správa projektové dokumentace včetně smluvených "deliveries" a udržování backlogu aktuálního
* řízení změn a rizik v průběhu projektu
* dotažení projektů do cíle v dané Kvalitě, Termínu a Nákladech
* pravidelné prezentace aktuálního stavu aplikace ("demoverze") zákazníkům, získávání zpětné vazby pro další postup
* provádění týdenního reportu o stavu projektu a jeho klíčových ukazatelích (čas, náklady, zdroje)
* řešení běžný záležitostí napříč různými odděleními
* reportování práce vedoucímu v zahraničí (EU), organizačně pod lokálním vedoucím pobočky

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
David Chvastek

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Jobs Contact Consulting, s.r.o. (IČ 03055396) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.