Metodik/metodička - asistent/ka ředitele Odboru metodického Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání magisterského stupně nebo lze udělit výjimku ze vzdělání v souladu s ustanovením §178 odst. 2 dle ZoSS;
• výhodou je přehled o dotační politice Evropské unie (zejména Operační program Životní prostředí);
• analytické a logické myšlení;
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;
• ochotu učit se nové věci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost;
• nutností je uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office).

Nabízíme

• hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou po dobu MD/RD;
• perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu;
• možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
• nekuřácké prostředí;
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 sick days, stravenky v hodnotě 110,- Kč, FKSP ve výši 9.500,- Kč, pružnou pracovní dobu, odborné vzdělávání, jazyková výuka, zaměstnanecké sportovní akce, dětský den, teambuildingy, 4 dny home-office …);
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 26 480 – 39 790 Kč, v závislosti na počtu let praxe) a k tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + mimořádné a motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů);

Další informace:
• nástup: říjen 2019 nebo dle dohody;
• místo výkonu práce: Praha (Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4);
• vhodné i pro OZP s ohledem na profesní a kvalifikační předpoklady.

Náplň práce

• zabezpečení administrativně-technických prací, metodické, organizační a koordinační podpory ředitele odboru;
• administrace veškeré činnosti spojené s personálními úkoly pro celý odbor;
• spolupráce při správě webu Operačního programu Životního prostředí a intranetu SFŽP ČR;
• koordinační činnost a spolupráce při přípravě a zpracovávání dokumentů v rámci odboru pro Operační program Životního prostředí;
• metodická a odborná podpora interním zaměstnancům, žadatelům a konečným příjemcům.

Kontakt

Státní fond životního prostředí České republiky

140 00 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Těthalová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Státní fond životního prostředí České republiky (IČ 00020729) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.