Osazování kabelů od 25000,-+ubytování v Mikulově zdarma Břeclav

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme volné pracovní pozice do výroby pro manuálně šikovné a zároveň samostatné jednotlivce.
Nástupy každý týden.
Přátelský kolektiv a servis našeho koordinátora.
Jedná se o výrobu kabelů pro automobilový průmysl v jedné z předních mezinárodních společností. Vše zaučíme. S ubytováním zdarma v Mikulově a okolí či příspěvkem na bydlení 3000.-.

• Plat 20 - 28 000,- v čistém
• Přijímáme ženy i muže
• 8-hod směny – třísměnný provoz – víkendy volné
• Příplatky za odpolední a noční směny
• Příplatky za přesčas až 50%
• Docházkový bonus 1300,-
• + další bonusy (výkonnostní, osobní apod.)
• Dotovaná strava za 30,-
• Práce v čistém prostředí
• Ubytování ZDARMA nebo příspěvek 3000,- měsíčně
• Týdenní zálohy
• Práce na HPP

Je nutné mít výpis zdravotní karty při nástupu.

Pokud Vás zaujala nabídka práce, kontaktujte nás pro více informací ohledně nástupu na telefonu: 770 166 481 – Těšíme se na Vás!

Nebo si můžete domluvit osobní pohovor v jedné z našich náborových kanceláří:

☎️Praha: Linda Tran, Tereza Nováková
☎️Brno: Petra Vintrochová
☎️Olomouc: Daniela Šufnerová
☎️Pardubice: Zuzana Renčová 

Kontakt

MoXoM s.r.o.

Pobřežní 18/16
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Linda Tran   770166481

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MoXoM, s.r.o. (IČ 28963890) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace