Skladník ve skladu s oblečením - 136 Kč/h + benefity + ubytování Zdiby

Plat: 136 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Zdiby, Středočeský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- čistý trestní rejtřík
- věk nad 18 let
- spolehlivost

Nabízíme

- motivační finanční ohodnocení
- příplatky za přesčasy, svátky, víkendy i noční směny
- docházkový bonus 1000 Kč
- náborový příspěvek až 3000 Kč
- příspěvek na ubytování a dopravu až 3000 Kč měsíčně
- dotované stravování - hlavní jídlo za 10 Kč + ovoce a káva zdarma
- možnost týdenních záloh
- až 50% sleva na zboží při výprodejích

Náplň práce

Do skladu se značkovým oblečením sháníme muže i ženy na pozici skladníků.

Čekají vás 8hodinové směny (s možností 12hodinových přesčasových směn), přičemž se střídají ranní a odpolední.

Neprospásněte skvělou příležitost pracovat v příjemném kolektivu, kde vám navíc nabízíme spoustu benefitů! Jedná se o časově omezenou brigádu do konce října.

K práci nabízíme i možnost ubytování zdarma, případně můžete využít našich svozových autobusů z následujích lokalit: Praha, Libochovice, Budyně, Roudnice n/L, Litoměřice, Hrly, Doksany, Lovosice, Lukavec, Štětí, Liběchov, Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou aj.

Kontakt

MoXoM s.r.o.

Pobřežní 18/16
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Nováková   773741840

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MoXoM, s.r.o. (IČ 28963890) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace