Pomocný kuchař/mytí nádobí s ŘP Praha 4

Plat: 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 4, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zavedená cateringová společnost s vlastními provozy hledá do svého týmu kuchaře pro pomocné práce na naší výrobně a následně výdej obědů na pražském gymnáziu v Holešovicích.

Požadujeme:
- čistý TR
- milou a klidnou povahu při komunikaci s dětmi
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- spolehlivost

Nabízíme

- zavedená společnost
- stabilní zaměstnání
- firemní benefity
- přátelské prostředí

Náplň práce

Jedná se o sezónní práci od září do června. Pracovní doba od 6,30 do cca 15,00. Ráno probíhá příprava a balení obědů, které se na cca 10. hodinu vezou na gymnázium do Holešovic, kde probíhá výdej obědů. Po konci výdeje se stahuje inventář a následuje odjezd zpět na výrobnu do Braníka.

Případně je možné domluvit se na zkrácený úvazek (cca 5 hodin) - pouze práce na gymnáziu, výnos obědů do patra a následná práce na myčce a v jídelně.

Kontakt

jez koncept s.r.o.

147 00 Praha 4 - Braník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Mauleová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost jez koncept s.r.o. (IČ 03440613) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace