Výroba v Kuřimi u Brna s ubytováním-vhodné pro páry,až 26500 Kč! Kuřim, Brno - venkov

Plat: 25 000 - 26 500 Kč
Lokalita pracoviště: Kuřim, Brno - venkov, Jihomoravský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme šikovné muže, ženy i páry na pozici operátor/ka výroby v Kuřimi u Brna.
Dotované ubytování zajištěno!
Nabízíme vstřícné a seriózní jednání a možnost rychlých nástupů.

* praxe na podobné pozici výhodou

* práce vhodná pro ženy, muže i páry

* manuální zručnost a šikovnost

* chuť pracovat

Nabízíme

* montáž elektrosoučástek pro automotive

* ruční montáž kabelových svazků a konektorů

* kompletace a balení výrobků

* jednoduchá práce s kvalitním zaškolením

Náplň práce

* dlouhodobá práce na HPP

* práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, denní a noční)

* zajištěné kvalitní dotované ubytování

* možnost přivýdělku na přesčasových směnách

* BONUS za produktivitu

* PŘÍSPĚVEK na dopravu

* PŘÍSPĚVEK na závodní stravování

* PŘÍSPĚVEK na wellness

* týdenní zálohy

* 25 dní dovolené

* výplata vždy včas na účtu

* práce bez zprostředkovatelských poplatků

Doporučte známého a získejte odměnu 2000 Kč.

Kontakt

Centralwork s. r. o

Třebohostická 3069/14
100000 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Hájková   +420 778 762 252

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost CentralWork s.r.o. (IČ 27952223) a dále CentralWork Slovakia, s.r.o. IČ: 50017004; NetCentral Slovakia, s.r.o. IČ: 44427301 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.