IT technik - HW, SW, Video Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do svého týmu, který se zabývá nejen vývojem nových HW a SW produktů společnosti, ale i údržbou stávajících dodávek a realizací nových dodávek (mimo jiné v dopravní oblasti), hledáme šikovného technika, který/á nám pomůže ulehčit pracovní zátěž kolegů s řešením požadavků našich zákazníků. Pokud budeš mít navíc chuť přicházet s novými nápady, bude to pro tebe výhoda. Vše se můžeš u nás i naučit.

Proč se ti u nás bude líbit?
- Máme tým zkušených a dlouholetých kolegů, kteří se podělí o své zkušenosti a zaučí nové kolegy - prostě tě v tom nenecháme plavat.
- Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
- Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
- Věříme, že práce může být i koníčkem.
- Můžeš se tu naučit spousty nových věcí a profesně se tak zdokonalit.
- Máme pružnou pracovní dobu.
- Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).
- Máš u nás možnost kariérního růstu, protože si rádi své vedoucí vychováváme z kolegů.
- Dostaneš notebook a telefon.
- Dále budeš moci využít další firemní benefity (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)).

A co tě u nás čeká? Kromě skvělého týmu i nějaké povinnosti…
Je to například podpora a servisní činnosti pro interní vývojové týmy a zákazníky v oblasti našich dodávek i v pohotovostním režimu. Příprava technického prostředí pro vývojáře i pro zákazníky. Instalace serverů, instalace Firmwarů, zahořování HW atd.
Vše je na domluvě, záleží, co jsi schopen nabídnout.

Hledáme toho, kdo má v ideálním případě:
- chuť jít s dobou a chuť učit se nový věcem,
- alespoň základní zkušenosti s kamerovými systémy (videodetekce, videodohled, apod.)
- znalosti operačních systémů Linux, Windows a zkušenost s jejich administrací,
- základní znalost elektrotechnických schémat,
- základní znalost síťové infrastruktury a případně schopnost navrhovat síťovou infrastrukturu,
- všeobecný přehled trhu s HW a SW,
- znalost AJ stačí na mírně pokročilé úrovni (čtení, psaní),
- ŘP sk. B, jelikož bude potřeba dopravit se na místo realizace zakázky,
- Vyhlášku č. 50/1978 Sb. i propadlou - proškolíme


Přidej se do našeho týmu, ve kterém není nuda. Umíme se pobavit v kanceláři, ale umíme to i na zahrádce u pivka.  Probíráme spolu nejen novinky na trhu, ale i požadavky našich zákazníků (to vše v kanceláři, u pivka pak už ne). Vzájemně si pomáháme, konzultujeme vznikající řešení a případné obtíže. Tím se posouváme ke společnému cíli - odevzdat zakázku v termínu a v požadované kvalitě.

Máš chuť stát se členem našeho týmu? Pracovat s lidmi, se kterými vás bude práce bavit? Tak už neváhej a pošli svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
​​​​​​​Pokud si nejsi jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a bys pracoval/a v ELTODO, pošli informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s tebou a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro TEBE v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace