Kvalitář

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 11 dny
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce okres Pardubice
Pracovní doba 6.00 - 14.30
Třídění a kontorla kvality součástí a výrobků - kov, plast, cihly, práce s polofabrikáty (dle zakázek firmy)
První kontakt telefonicky v době 8.00 - 18.00

Našli jsme podobné nabídky práce

Kvalitář pro Nové projekty i Junior -

Požadujeme Přivítáme aktivní uchazeče, zkušenost v automotive Výhodou, kteří se budou rozvíjet na nových projektech. SŠ/VŠ vzdělání Praxe v oboru 1rok a více komunikativní AJ nebo NJ Znalost základních nástrojů kvality, FMEA, 8D Report.. ...
Aktualizováno před 7 měsíci

Kvalitář s NJ nebo AJ - projekt Elektromobil -

Požadujeme VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy) znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni znalost práce na PC (Windows, MS Office) praxe řízení kvality výroby v automobilovém průmyslu znalost kvalitativních norem...

Klášterec nad Ohří

Kontakt

PROFISORT INDUSTRIAL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Liubov Kosharkar   +420 773 201 940

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.